Bø Installasjon

Bø Installasjon

Staben består i dag av 30 elektrikere og lærlinger, i tillegg til fire prosjektledere og en energirådgiver.

Vi er den ledende elektrobedriften i Midt-Telemark, og med over 45 års erfaring innen elektrobransjen kan du være trygg på at vi leverer det du forventer.

Vi utfører alle elektriske installasjoner og reparasjoner i bolig, landbruk og industri.

Noen av våre tjenester:

-El-kontroll
-Varmepumpe
-Solcelleanlegg
-ENØK
-Elbillader
-Sikringsskap
-Brann, tyveri og adgangskontroll
-Prosjektering av elektriske anlegg
-Belysning
-Data, tele og fiber

Bø Installasjon

Telefon: 35 06 03 50

Åpent: 24 timers elektrikerservice (kontortid 07-15.30)

 

Ønsker du å se informasjon om vårt solcelle anlegg trykk her: Solcelle data

3 gode grunner til å velge hjemmeladestasjon til elbilen din!

Ansatte Bø Installasjon

Ledere

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 934 99 666

E-post: willy@installasjon.as

Willy Brenden

Stilling: Elektromontør/Serviceleder

Mobil: 901 77 548

E-post: torleif@installasjon.as

Torleif Dale

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 958 46 100

E-post: tor-gunnar@installasjon.as

Thor Gunnar Ljosåk

Stilling: Daglig Leder Installasjonsavd.

Mobil: 959 03 249

E-post: knut@installasjon.as

Knut Gisholt

Stilling: Energirådgiver
Mobil: 918 32 799
E-post: henning.gilde@installasjon.as

Henning Gilde

Ansatte

Stilling: Lærling

Mobil: 953 32 999

E-post: vegard@installasjon.as

Vegard Graarud Sørensen

Vegard Sørensen Graarud

Stilling: Elektromontør

Mobil: 468 25 006

E-post: sindre@installasjon.as

Sindre Fossheim

Sindre Fossheim

Stilling: Elektromontør

Mobil: 906 23 767

E-post: lars.h@installasjon.as

Lars Haukelidsæter

Lars Haukelidsæter

Stilling: Elektromontør

Mobil: 968 27 623

E-post: krystian@installasjon.as

Krystian Bartnicki

Krystian Bartnicki

Stilling: Elektromontør

Mobil: 917 33 738

E-post: kim@installasjon.as

Kim Daniel Blakstad

Kim Daniel Blakstad

Stilling: Lærling

Mobil: 960 47 989

E-post: ken@installasjon.as

Ken Aleksander Dahl

Ken Aleksander Dahl

Stilling: Lærling

Mobil: 980 23 559

E-post: dan@installasjon.as

Dan Krister Øygarden

Dan Krister Øygarden

Stilling: Lærling

Mobil: 406 27 647

E-post: brian@installasjon.as

Brian Olsen

Brian Olsen

Stilling: Elektromontør

Mobil: 952 96 139

E-post: halvor.haugen@installasjon.as

Halvor Haugen

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 95 42 48 22

Epost: thomas-fjeldly@installasjon.as

Thomas Fjeldly Lund

Stilling: El-montør

Mobil: 95846630

E-post: Bjorn-erik@installasjon.as

Bjørn Erik Berge

Stilling: Elektromontør / BAS

Mobil: 454 80 423

E-post: jarle@installasjon.as

Jarle Gilde

Stilling:  Elektromontør/svakstrøm

Mobil: 941 30 604

E-post: sveinung@installasjon.as

Sveinung H. Verpe

Stilling: Elektromontør

Mobil: 917 67 381

E-post: emil@installasjon.as

Emil Delic

Stilling: Elektromontør/kuldeteknikker

Mobil: 994 79 019

E-post: tor-erik@installasjon.as

Tor Erik Berglid

Stilling: El-montør

Mobil: 47661277

E-post:  aslak@installasjon.as

Aslak Roheim

Stilling: Elektromontør
Mobil40 17 14 86
E-post: odd@installasjon.as

Odd Jørgen Høibø

Stilling: Elektromontør

Mobil: 992 74 383

E-post: hans-martin@installasjon.as

Hans Martin Skoe

Stilling: Elektromontør

Mobil: 977 50 870

E-post: hans@installasjon.as

Hans Roheim

Stilling: Elektromontør

Mobil: 952 21 034

E-post: kjell-arne@installasjon.as

Kjell Arne Torekåsa

Stilling: El-montør

Mobil: 41514452

E-post: magne@installasjon.as

Magne Eika

Stilling: Elektromontør/Varmepumpe

Mobil: 908 12 015

E-post: olav@installasjon.as

Olav Eika Rydland

Stilling: Elektromontør

Mobil: 902 12 024

E-post: terje@installasjon.as

Terje Skårdal Evensen

Stilling: Elektromontør

Mobil: 478 77 734

E-post: tormod@installasjon.as

Tormod Idland Nilsen

Stilling: El-montør

Mobil: 97750831

E-post: halvor@installasjon.as

Halvor Bø

Stilling: Serviceleder/varmepumpe

Mobil: 479 03 620

E-post: hans-halvor@installasjon.as

Hans Halvor Espeseth

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema