Kontakt oss

Vi holder til på Ekspert-senteret midt i sentrum av Bø i Telemark. Et fagsenter der du finner det meste innen fagfolk, boligideer og Miljø.

Velkommen til en uforpliktende samtale med oss.

Bø Installasjon AS

Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark
Tlf: 35 06 03 50 / Fax: 35 06 03 66 / E-post: post@installasjon.as

Vet du hvem av oss du vil snakke med finner du kontaktinfo under ansatte.

Åpningstider:

Bø Installasjon:

Mandag – fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35060350

Power:

Mandag – fredag: 10 – 18
Lørdag : 10-16

Christiania Belysning:

Mandag – fredag: 10 – 18
Lørdag 10 – 16

Prosjektledere og avdelingsledere

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 93499666

E-post: willy@installasjon.as

Willy Brenden

Stilling: Leder Hvitevareservice
tlf: 35060361
Mobil: 91585890
E-post: ulf-einar@installasjon.as

Ulf Einar Forberg

Stilling: El-montør / Serviceleder

Mobil: 90177548

E-post: Torleif@installasjon.as

Torleif Dale

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 95846100

E-post: tor-gunnar@installasjon.as

Thor Gunnar Ljosåk

Stilling: Leder Dataavdeling
Tlf: 35060368
Mobil: 90963891
E-post: per-steinar@installasjon.as

Per Steinar Lilledrange

Stilling: Daglig Leder Butikk
Tlf: 35060365
Mobil: 91371530
E-post: tangen@installasjon.as

Olav Tangen

Stilling: Foretningsutvikler / Styreleder

Mobil: 91727725

E-post: oddgeir@installasjon.as

 

Oddgeir Torekåsa

Stilling: Daglig Leder Installasjonsavd.

Mobil: 95903249

E-post: knut@installasjon.as

Knut Gisholt

Stilling: Butikkleder Christiania Belysning

Tlf: 35060358

E-post: June@installasjon.as

 

June Furnes Tveitan

Stilling: Leder Drømmekjøkkenet
Tlf: 35060363
Mobil: 90889510
E-post: henning@installasjon.as

 

Henning Halvorsen

Stilling:
Energirådgiver
Mobil: 91832799
E-post: henning.gilde@installasjon.as

Henning Gilde

Henning Gilde

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema