Kontakt oss

Vi holder til på Ekspert-senteret midt i sentrum av Bø i Telemark. Et fagsenter der du finner det meste innen fagfolk, boligideer og Miljø.

Velkommen til en uforpliktende samtale med oss.

Bø Installasjon AS

Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark
Tlf: 35 06 03 50 / Fax: 35 06 03 66 / E-post: post@installasjon.as

Vet du hvem av oss du vil snakke med finner du kontaktinfo under ansatte.

Åpningstider:

Bø Installasjon:

Mandag – fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35060350

Power:

Mandag – fredag: 10 – 18
Lørdag : 10-16

Christiania Belysning:

Mandag – fredag: 10 – 18
Lørdag 10 – 16

Prosjektledere og avdelingsledere

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 934 99 666

E-post: willy@installasjon.as

Willy Brenden

Stilling: Leder Hvitevareservice
tlf: 35 06 03 61
Mobil: 915 85 890
E-post: ulf-einar@installasjon.as

Ulf Einar Forberg

Stilling: Elektromontør/Serviceleder

Mobil: 901 77 548

E-post: torleif@installasjon.as

Torleif Dale

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 958 46 100

E-post: tor-gunnar@installasjon.as

Thor Gunnar Ljosåk

Stilling: Daglig Leder Butikk
Tlf: 35 06 03 65
Mobil: 913 71 530
E-post: tangen@installasjon.as

Olav Tangen

Stilling: Foretningsutvikler/Styreleder

Mobil: 917 27 725

E-post: oddgeir@installasjon.as

Oddgeir Torekåsa

Stilling: Daglig Leder Installasjonsavd.

Mobil: 959 03 249

E-post: knut@installasjon.as

Knut Gisholt

Stilling: Butikkleder Christiania Belysning

Tlf: 35 06 03 58

E-post: june@installasjon.as

June Furnes Tveitan

Stilling: Leder Drømmekjøkkenet
Tlf: 35 06 03 63
Mobil: 908 89 510
E-post: henning@installasjon.as

Henning Halvorsen

Henning Halvorsen

Stilling: Energirådgiver
Mobil: 918 32 799
E-post: henning.gilde@installasjon.as

Henning Gilde

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema