Ansatte

Andre Helmut Larsen

Stilling: El-montør

Mobil: 90087726

E-post: andre@installasjon.as

Anne Lise Rinde

Stilling: Daglig Leder Øk/Adm

Mobil: 90742785

E-post: Annelise@installasjon.as

 

Aslak Roheim

Stilling: El-montør

Mobil: 47661277

E-post:  aslak@installasjon.as

Emil Delic

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 91767381

E-post:

Erik Bjerkestrand

Stilling: El-montør /Svakstrøm

Mobil: 91165072

E-post: erik@installasjon.as

Halvor Bø

Stilling: El-montør

Mobil: 97750831

E-post: halvor@installasjon.as

Hans Halvor Espeseth

Stilling: El-montør / Varmepumpe

Mobil: 47903620

E-post: hans-halvor@installasjon.as

Hans Martin Skoe

Stilling: El-montør

Mobil: 99274383

E-post: hans-martin@installasjon.as

Hans Roheim

Stilling: El-montør

Mobil: 97750870

E-post: hans@installasjon.as

Henning Gilde

Henning Gilde

Stilling:
Energirådgiver
Mobil: 91832799
E-post: henning.gilde@installasjon.as

Henning Halvorsen

Stilling: Leder Drømmekjøkkenet
Tlf: 35060363
Mobil: 90889510
E-post: henning@installasjon.as

 

Johannes Juliusen

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 91616650

E-post:

John Petter Pershaug

Stilling: Service leder

Tlf: 35060355

E-post: john-petter@installasjon.as

June Furnes Tveitan

Stilling: Butikkleder Christiania Belysning

Tlf: 35060358

E-post: June@installasjon.as

 

Kine Jensen Snippen

Stilling: El-montør

Mobil: 48212281

E-post: kine@installasjon.as

Kjell Arne Torekåsa

Stilling: El-montør

Mobil: 95221034

E-post: kjell-arne@installasjon.as

Knut Gisholt

Stilling: Daglig Leder Installasjonsavd.

Mobil: 95903249

E-post: knut@installasjon.as

Lars Tore Lindås

Stilling:  El-montør

Mobil: 41517694

E-post: lars@installasjon.as

Magne Eika

Stilling: El-montør

Mobil: 41514452

E-post: magne@installasjon.as

Morten Brenden

Stilling: El-montør

Mobil: 97686289

E-post:  morten@installasjon.as

Odd Jørgen Høibø

Stilling: El-montør
Mobil40171486
E-post: odd@installasjon.as

Oddgeir Torekåsa

Stilling: Foretningsutvikler / Styreleder

Mobil: 91727725

E-post: oddgeir@installasjon.as

 

Olav Eika Rydland

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 90812015

E-post: Olav@installasjon.as

Olav Tangen

Stilling: Daglig Leder Butikk
Tlf: 35060365
Mobil: 91371530
E-post: tangen@installasjon.as

Per Steinar Lilledrange

Stilling: Leder Dataavdeling
Tlf: 35060368
Mobil: 90963891
E-post: per-steinar@installasjon.as

Reidun Nygård

Stilling: Selger Christiania Belysning

Tlf: 35060358

E-post: reidun@installasjon.as

Rita Lill Haugen

Stilling: Regnskapsmedarbeider / Resepsjon

Tlf: 35060362

E-post: post@installasjon.as

 

Stian Evensen

Stilling: Avdelingsleder Foto

Tlf: 35060374

E-post: Stian@installasjon.as

 

Sveinung H. Verpe

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 94130604

Tarjei Gåsdalen

Stilling: El-montør

Mobil: 97003320

E-post: tarjei@installasjon.as

 

Terje Skårdal Evensen

Stilling: El-montør

Mobil: 90212024

E-post: terje@installasjon.as

Thomas Berge

Stilling: Avdelingsleder Tele

Tlf: 35060372

E-post: thomas@installasjon.as

 

Thor Gunnar Ljosåk

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 95846100

E-post: tor-gunnar@installasjon.as

Tom Fossum

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 97782399

E-post:

Tor Erik Berglid

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 99479019

E-post:

Torleif Dale

Stilling: El-montør / Serviceleder

Mobil: 90177548

E-post: Torleif@installasjon.as

Tormod Idland Nilsen

Stilling: El-montør

Mobil: 47877734

E-post: tormod@installasjon.as

Trygve Natvik

Stilling: Assisterende Butikksjef

Tlf: 35060352

E-post: trygve@installasjon.as

 

Ulf Einar Forberg

Stilling: Leder Hvitevareservice
tlf: 35060361
Mobil: 91585890
E-post: ulf-einar@installasjon.as

Vebjørn Nilsen

Stilling: El-montør

Mobil: 90689191

E-post: vebjorn@installasjon.as

Willy Brenden

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 93499666

E-post: willy@installasjon.as

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema