Power

Hos POWER Bø sørger prisroboten for at du får samme lave pris i butikk som på nett.

Prisroboten skanner konkurrentene våre hver eneste dag, og oppdaterer prisene våre flere ganger i timen. På den måten kan du alltid handle til en lav, oppdatert pris.

Vet du hvorfor vi kaller butikken vår for Power?

Vi kaller vår butikk for POWER fordi den er fylt opp av engasjerte medarbeidere som sørger for at du får en best mulig kundeopplevelse til kontinuerlige lave priser.

Vi vet nemlig at det er mange som trenger hjelp til å ta i bruk sin nye mobiltelefon, aktivitetsklokke- eller det nye smartkjøleskapet.

  Tlf: 35 06 03 50

  Åpent 10-18 (16)

  www.power.no

Ansatte Power

Trygve Natvik

Stilling: Assisterende Butikksjef, Power

Tlf: 35 06 03 52

E-post: trygve@installasjon.as

Trygve Natvik

Stilling: Avdelingsleder Tele, Power

Tlf: 35 06 03 72

E-post: thomas@installasjon.as

Thomas Berge

Stilling: Daglig Leder Butikk
Tlf: 35 06 03 65
Mobil: 913 71 530
E-post: tangen@installasjon.as

Olav Tangen

Stilling: Serviceleder, Power

Tlf: 35 06 03 55

E-post: john-petter@installasjon.as

John Petter Pershaug

Farhad Ahmedhadi

Stilling: Selger, Power

E-post: farhad@installasjon.as

Farhad Ahmedhadi

Kenneth Bråthen

Stilling: Selger, Power

E-post: kenneth@installasjon.as

Kenneth Bråthen

Per Aron Pedersen

Stilling: Avdelingsleder hvitevare, Power

Telefon: 35 06 03 52

E-post: per@installasjon.as

Per Aron Pedersen

Stilling: Selger, Power

Telefon: 35 06 03 56

E-post: ole@installasjon.as

Ole Marius Landsverk

Jan Anders Bøen

Stilling: Lagersjef/selger, Power

E-post: jan@installasjon.as

Jan Anders Bøen

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema