Ansatte

Anne Emilie Stokland

Anne Emilie Stokland

Stilling: Selger, Christiania Belysning

Telefon: 35 06 03 58

E-post: anne.stokland@installasjon.as

Anne Lise Rinde

Stilling: Daglig Leder Øk/Adm

Mobil: 90742785

E-post: Annelise@installasjon.as

 

Aslak Roheim

Stilling: El-montør

Mobil: 47661277

E-post:  aslak@installasjon.as

Atle Tjønnås

Stilling: Service varmepumper

Mobil: 900 26 902

E-post: atle@installasjon.as

Bjørn Erik Berge

Stilling: El-montør

Mobil: 95846630

E-post: Bjorn-erik@installasjon.as

Brian Olsen

Brian Olsen

Stilling: Lærling

Mobil: 406 27 647

E-post: brian@installasjon.as

Dan Krister Øygarden

Dan Krister Øygarden

Stilling: Lærling

Mobil: 980 23 559

E-post: dan@installasjon.as

Emil Delic

Stilling: Elektromontør

Mobil: 917 67 381

E-post: emil@installasjon.as

Farhad Ahmedhadi

Farhad Ahmedhadi

Stilling: Selger, Power

E-post: farhad@installasjon.as

Halvard Tveitan

Halvard Tveitan

Stilling: Ekstrahjelp, Christiania Belysning

Telefon: 35 06 03 58

E-post: halvard@installasjon.as

Halvor Bø

Stilling: El-montør

Mobil: 97750831

E-post: halvor@installasjon.as

Halvor Haugen

Stilling: Elektromontør

Mobil: 952 96 139

E-post: halvor.haugen@installasjon.as

Hans Halvor Espeseth

Stilling: Serviceleder/varmepumpe

Mobil: 479 03 620

E-post: hans-halvor@installasjon.as

Hans Kristian Tveit

Stilling: Elektromontør/Svakstrøm

Mobil: 940 50 405

E-post: hans-kristian@installasjon.as

Hans Martin Skoe

Stilling: Elektromontør

Mobil: 992 74 383

E-post: hans-martin@installasjon.as

Hans Roheim

Stilling: Elektromontør

Mobil: 977 50 870

E-post: hans@installasjon.as

Henning Gilde

Stilling: Energirådgiver
Mobil: 918 32 799
E-post: henning.gilde@installasjon.as

Henning Halvorsen

Henning Halvorsen

Stilling: Leder Drømmekjøkkenet
Tlf: 35 06 03 63
Mobil: 908 89 510
E-post: henning@installasjon.as

Jan Anders Bøen

Jan Anders Bøen

Stilling: Lagersjef/selger, Power

E-post: jan@installasjon.as

Jarle Gilde

Stilling: Elektromontør / BAS

Mobil: 454 80 423

E-post: jarle@installasjon.as

John Petter Pershaug

Stilling: Serviceleder, Power

Tlf: 35 06 03 55

E-post: john-petter@installasjon.as

June Furnes Tveitan

Stilling: Butikkleder Christiania Belysning

Tlf: 35 06 03 58

E-post: june@installasjon.as

Ken Aleksander Dahl

Ken Aleksander Dahl

Stilling: Lærling

Mobil: 960 47 989

E-post: ken@installasjon.as

Kenneth Bråthen

Kenneth Bråthen

Stilling: Selger, Power

E-post: kenneth@installasjon.as

Kim Daniel Blakstad

Kim Daniel Blakstad

Stilling: Elektromontør

Mobil: 917 33 738

E-post: kim@installasjon.as

Kjell Arne Torekåsa

Stilling: Elektromontør

Mobil: 952 21 034

E-post: kjell-arne@installasjon.as

Knut Gisholt

Stilling: Daglig Leder Installasjonsavd.

Mobil: 959 03 249

E-post: knut@installasjon.as

Krystian Bartnicki

Krystian Bartnicki

Stilling: Elektromontør

Mobil: 968 27 623

E-post: krystian@installasjon.as

Lars Haukelidsæter

Lars Haukelidsæter

Stilling: Elektromontør

Mobil: 906 23 767

E-post: lars.h@installasjon.as

Lars Tveitan

Stilling: El-montør Lærling

Mobil: 91716214

E-post: Lars-tveitan@installasjon.as

Magne Eika

Stilling: El-montør

Mobil: 41514452

E-post: magne@installasjon.as

Odd Jørgen Høibø

Stilling: Elektromontør
Mobil40 17 14 86
E-post: odd@installasjon.as

Oddgeir Torekåsa

Stilling: Foretningsutvikler/Styreleder

Mobil: 917 27 725

E-post: oddgeir@installasjon.as

Olav Eika Rydland

Stilling: Elektromontør/Varmepumpe

Mobil: 908 12 015

E-post: olav@installasjon.as

Olav Tangen

Stilling: Daglig Leder Butikk
Tlf: 35 06 03 65
Mobil: 913 71 530
E-post: tangen@installasjon.as

Ole Marius Landsverk

Stilling: Selger, Power

Telefon: 35 06 03 56

E-post: ole@installasjon.as

Per Aron Pedersen

Per Aron Pedersen

Stilling: Avdelingsleder hvitevare, Power

Telefon: 35 06 03 52

E-post: per@installasjon.as

Rita Lill Haugen

Rita Lill Haugen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Tlf: 35 06 03 72

E-post: post@installasjon.as

Silje Roheim

Silje Roheim

Stilling:

Konsulent, Drømmekjøkkenet og Norema

Selger, Christiania Belysning

Mobil: 468 93 730

E-post: silje@installasjon.as

Sindre Fossheim

Sindre Fossheim

Stilling: Elektromontør

Mobil: 468 25 006

E-post: sindre@installasjon.as

Sindre Gjelstad

Sindre Gjelstad

Stilling: Lærling

Mobil: 915 34 877

E-post: sindre.gjelstad@installasjon.as

Sunniva Sanda Torekåsa

Sunniva Sanda Torekåsa

Stilling: Marked- og digitaliseringsansvarlig

Mobil: 975 88 828

E-post: sunniva@installasjon.as

Sveinung H. Verpe

Stilling:  Elektromontør/svakstrøm

Mobil: 941 30 604

E-post: sveinung@installasjon.as

Terje Skårdal Evensen

Stilling: Elektromontør

Mobil: 902 12 024

E-post: terje@installasjon.as

Thomas Berge

Stilling: Avdelingsleder Tele, Power

Tlf: 35 06 03 72

E-post: thomas@installasjon.as

Thomas Fjeldly Lund

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 95 42 48 22

Epost: thomas-fjeldly@installasjon.as

Thor Gunnar Ljosåk

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 958 46 100

E-post: tor-gunnar@installasjon.as

Tor Erik Berglid

Stilling: Elektromontør/kuldeteknikker

Mobil: 994 79 019

E-post: tor-erik@installasjon.as

Torleif Dale

Stilling: Elektromontør/Serviceleder

Mobil: 901 77 548

E-post: torleif@installasjon.as

Tormod Idland Nilsen

Stilling: Elektromontør

Mobil: 478 77 734

E-post: tormod@installasjon.as

Trygve Natvik

Trygve Natvik

Stilling: Assisterende Butikksjef, Power

Tlf: 35 06 03 52

E-post: trygve@installasjon.as

Ulf Einar Forberg

Stilling: Leder Hvitevareservice
tlf: 35 06 03 61
Mobil: 915 85 890
E-post: ulf-einar@installasjon.as

Vegard Graarud Sørensen

Vegard Sørensen Graarud

Stilling: Lærling

Mobil: 953 32 999

E-post: vegard@installasjon.as

Willy Brenden

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 934 99 666

E-post: willy@installasjon.as

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema