Elektriker

 

Vi er i dag 17 elektro-montører og 7 lærlinger, samt 5 saksbehandlere. Vi hjelper deg med alt innen elektro.
Vi utfører alle elektriske installasjoner i bolig, landbruk og industri i Bø, men også i Lunde, Ulefoss, Gvarv, Sauherad og Seljord.
Våre elektrikere har spisskompetanse på det meste innen elektrofaget.

 

Telefon: 35060350

 

 

 

Bolig/Hytte

  • Belysning (spot, LED, interiørbelysning, utebelysning)
  • Varme (panelovner, varmekabler, varmematter, enøk-styring)
  • Design og miljø
  • Hyttestyring (Sikom-ringhytta varm)
  • Styresystem for lys og varme (smarthus og x-confor)
  • Sentralstøvsuger (BEAM)
  • Overspenningsvern
  • El-kontroll / Internkontroll
  • Salg og montering av ladestasjoner for el-bil

Landbruk

  • Korn og høytørkeanlegg
  • Foringsanlegg
  • Styresystem
  • El-kontroll (autoriserte kontrollører og thermografører)

Industri/Næring

  • Styresystem
  • PLS-styring
  • Motorstyring (frekvensomformer)
  • Belysning (SD-anlegg)
  • Varme (alle slags varmesystemer)
  • Adgangskontroll
  • ITV-anlegg
  • Salg og montering av ladestasjoner for el-bil

Vi har serviceavtale med Bø, Sauherad og Nome Kommune og mange industrikunder i Midt-Telemark. Samt mange avtaler innen landbruk.

Våre elektrikere


Stilling: El-montør / Varmepumpe

Mobil: 47903620

E-post: hans-halvor@installasjon.as

Hans Halvor Espeseth

Stilling: El-montør

Mobil: 97750831

E-post: halvor@installasjon.as

Halvor Bø

Stilling: El-montør /Svakstrøm

Mobil: 91165072

E-post: erik@installasjon.as

Erik Bjerkestrand

Stilling: El-montør

Mobil: 90087726

E-post: andre@installasjon.as

Andre Helmut Larsen

Stilling: El-montør

Mobil: 90689191

E-post: vebjorn@installasjon.as

Vebjørn Nilsen

Stilling: El-montør

Mobil: 47877734

E-post: tormod@installasjon.as

Tormod Idland Nilsen

Stilling: El-montør / Serviceleder

Mobil: 90177548

E-post: Torleif@installasjon.as

Torleif Dale

Stilling: El-montør

Mobil: 90212024

E-post: terje@installasjon.as

Terje Skårdal Evensen

Stilling: El-montør

Mobil: 41514452

E-post: magne@installasjon.as

Magne Eika

Stilling:  El-montør

Mobil: 41517694

E-post: lars@installasjon.as

Lars Tore Lindås

Stilling: El-montør

Mobil: 95221034

E-post: kjell-arne@installasjon.as

Kjell Arne Torekåsa

Stilling: El-montør

Mobil: 48212281

E-post: kine@installasjon.as

Kine Jensen Snippen

Stilling: El-montør

Mobil: 97750870

E-post: hans@installasjon.as

Hans Roheim

Stilling: El-montør

Mobil: 99274383

E-post: hans-martin@installasjon.as

Hans Martin Skoe

Stilling: El-montør
Mobil40171486
E-post: odd@installasjon.as

Odd Jørgen Høibø

Stilling: El-montør

Mobil: 47661277

E-post:  aslak@installasjon.as

Aslak Roheim

Stilling: El-montør

Mobil: 97003320

E-post: tarjei@installasjon.as

 

Tarjei Gåsdalen

Stilling: El-montør

Mobil: 97686289

E-post:  morten@installasjon.as

Morten Brenden

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema