Bø installasjon

Bø Installasjon har over 40 års erfaring innen elektro, og er en ledende bedrift og totalleverandør innen elektro i Midt-Telemark og omegn.

Bor du i Bø, Seljord, Notodden, Sauherad, Ulefoss eller Lunde, å trenger en elektriker, så er Bø Installasjon der for deg.

Bø Installasjon skal ha fornøyde elektrikkere og kunder. Vi skal ta kundene alvorlig, og løse problemene deres.

Gjør ditt hjem funksjonelt, sikkert og behagelig.

Ønsker du å se informasjon om vårt solcelle anlegg trykk her: Solcelle data

 

Telefon: 35060350

 

3 gode grunner til å velge hjemmeladestasjon til elbilen din!

Ansatte Bø Installasjon

Ledere

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 93499666

E-post: willy@installasjon.as

Willy Brenden

Stilling: El-montør / Serviceleder

Mobil: 90177548

E-post: Torleif@installasjon.as

Torleif Dale

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 95846100

E-post: tor-gunnar@installasjon.as

Thor Gunnar Ljosåk

Stilling: Daglig Leder Installasjonsavd.

Mobil: 95903249

E-post: knut@installasjon.as

Knut Gisholt

Stilling:
Energirådgiver
Mobil: 91832799
E-post: henning.gilde@installasjon.as

Henning Gilde

Henning Gilde

Stilling: Prosjektleder

Mobil: 41242127

E-post: Kristian@installasjon.as

Kristian Slåttedalen

Ansatte

Stilling: El-montør

Mobil: 95296139

E-post: halvor.haugen@installasjon.as

Halvor Haugen

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 95424822

Epost:Thomas-fjeldly@installasjon.as

Thomas Fjeldly Lund

Stilling: El-montør

Mobil: 95846630

E-post: Bjorn-erik@installasjon.as

Bjørn Erik Berge

Stilling: El-montør / BAS

Mobil: 45480423

E-post: Jarle@installasjon.as

Jarle Gilde

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 91616650

E-post:

Johannes Juliusen

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 97782399

E-post:

Tom Fossum

Stilling:  El-montør

Mobil: 94130604

Sveinung H. Verpe

Stilling: El-montør

Mobil: 91767381

E-post:

Emil Delic

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 99479019

E-post:

Tor Erik Berglid

Stilling: El-montør

Mobil: 97686289

E-post:  morten@installasjon.as

Morten Brenden

Stilling: El-montør

Mobil: 47661277

E-post:  aslak@installasjon.as

Aslak Roheim

Stilling: El-montør
Mobil40171486
E-post: odd@installasjon.as

Odd Jørgen Høibø

Stilling: El-montør

Mobil: 99274383

E-post: hans-martin@installasjon.as

Hans Martin Skoe

Stilling: El-montør

Mobil: 97750870

E-post: hans@installasjon.as

Hans Roheim

Stilling: El-montør

Mobil: 95221034

E-post: kjell-arne@installasjon.as

Kjell Arne Torekåsa

Stilling: El-montør

Mobil: 41514452

E-post: magne@installasjon.as

Magne Eika

Stilling: Lærling El-montør

Mobil: 90812015

E-post: Olav@installasjon.as

Olav Eika Rydland

Stilling: El-montør

Mobil: 90212024

E-post: terje@installasjon.as

Terje Skårdal Evensen

Stilling: El-montør

Mobil: 47877734

E-post: tormod@installasjon.as

Tormod Idland Nilsen

Stilling: El-montør

Mobil: 90087726

E-post: andre@installasjon.as

Andre Helmut Larsen

Stilling: El-montør

Mobil: 97750831

E-post: halvor@installasjon.as

Halvor Bø

Stilling: Serviceleder / Varmepumpe

Mobil: 47903620

E-post: hans-halvor@installasjon.as

Hans Halvor Espeseth

Åpningstider installasjonsavdeling

Mandag - fredag: 07-15.30
Lørdag stengt

24-timers service
35 06 03 50

Kontakt oss

Bø Installasjon AS
Stasjonsvegen 17
3800 Bø i Telemark

Tlf.: 35 06 03 50
Faxnr: 35 06 03 66
post@installasjon.as

Kontaktskjema